Discoveries: Marius Chera

#tbt Nothing good in life ever comes easy, that is for sure!

Posted by Chera Marius on Friday, December 9, 2016

Craciun fericit tuturor!Merry xmas everybody!

Posted by Chera Marius on Monday, December 26, 2016

Dieta mea pentru masa musculara!Citeste aici➡ https://goo.gl/S6dSnU

Posted by Chera Marius on Sunday, November 20, 2016

Succesul nu constă în a nu comite greșeli, ci în a nu comite niciodată o greșeală a doua oară.

Posted by Chera Marius on Wednesday, November 16, 2016

Astazi, barbatii adevarati fac shopping!Comanda acum orice produs de pe www.geniusnutrition.ro si aplica codul ''MC21'' la finalizarea comenzii pentru o reducere de 21%, comanda minima fiind de 350 lei.

Posted by Chera Marius on Saturday, November 12, 2016

Ce antrenam azi?____________Profita pana la sfirsit de weekend si comanda acum 2 cutii de #iWhey 2000g si mai primesti o cutie cadou! ➡https://goo.gl/dHfuF1

Posted by Chera Marius on Friday, October 28, 2016

Offseason , part 1

Posted by Chera Marius on Thursday, October 27, 2016

Tot ce îţi doreşti şi toate lucrurile la care speri te definesc, te deosebesc de toţi ceilalţi din jurul tău şi a renunţ…

Posted by Chera Marius on Thursday, October 20, 2016

Pentru a reuși, dorința ta pentru succes trebuie să fie mai mare decât teama pentru eșec._______Cele mai inteligente suplimente: www.geniusnutrition.ro-12% Reducere cu codul meu: Chera12

Posted by Chera Marius on Tuesday, October 4, 2016

Prieteni, ce antrenati azi?_________Pentru cele mai inteligente suplimente: www.geniusnutrition.ro󾔐Foloseste codul meu pentru o reducere exclusiva de 12%: chera12

Posted by Chera Marius on Friday, September 16, 2016

Dacă ar fi să îmi trăiesc din nou viața, aș face același lucru!__________➡Daca nu stii ce suplimente se potrivesc pentru tine, lasa-mi un mesaj si te voi ajuta cu cateva sfaturi!

Posted by Chera Marius on Wednesday, July 20, 2016

1 AM cravings …

Posted by Chera Marius on Monday, June 13, 2016

Daca nu-ti cunosti limitele, defineste-le! Daca le cunosti, depaseste-le! #12daysout —–Pentru cele mai inteligente suplimente: www.geniusnutrition.ro-12% Reducere cu codul meu: Chera12

Posted by Chera Marius on Thursday, June 2, 2016

Nu locui in trecut, nu visa la viitor, concentreaza-ti mintea pe momentul prezent!

Posted by Chera Marius on Wednesday, May 25, 2016

Cam asa a fost ieri! PS: Sala era mai libera, ardea o masina in parcare 😀 #18daysout 󾔊Esti la un click distanta de rezultate: www.geniusnutrition.ro-12% la toata gama cu codul meu: chera12

Posted by Chera Marius on Wednesday, May 25, 2016

O zi minunata prieteni :)⚪Follow my iron journey: Chera Marius Ilie

Posted by Chera Marius on Friday, February 12, 2016

condition , veiny pecs …Best gym apparel : www.mnxsportswear.com

Posted by Chera Marius on Monday, October 19, 2015