Discoveries: Marius Chera

Romania

#tbt O zi cu spor tuturor!

Posted by Chera Marius on Thursday, February 15, 2018

Throwback … best supplements : www.geniusnutrition.ro , discount code : Chera12

Posted by Chera Marius on Sunday, January 7, 2018

Nu renunța la ceea ce îți dorești!_____________Daca nu stii ce suplimente se potrivesc pentru tine, lasa-mi un mesaj si te voi ajuta cu cateva sfaturi!www.geniusnutrition.ro

Posted by Chera Marius on Sunday, December 11, 2016

Astazi, barbatii adevarati fac shopping!Comanda acum orice produs de pe www.geniusnutrition.ro si aplica codul ''MC21'' la finalizarea comenzii pentru o reducere de 21%, comanda minima fiind de 350 lei.

Posted by Chera Marius on Saturday, November 12, 2016

Maine voi posta antrenamentul meu complet din off-season, daca manifestati interes… ?_______Cele mai inteligente suplimente➡ www.geniusnutrition.ro✔-12% Reducere cu codul meu: Chera12

Posted by Chera Marius on Monday, September 26, 2016

Daca nu stii ce suplimente se potrivesc pentru tine, lasa-mi un mesaj si te voi ajuta cu cateva sfaturi!www.geniusnutrition.ro

Posted by Chera Marius on Sunday, August 21, 2016

1 AM cravings …

Posted by Chera Marius on Monday, June 13, 2016

Getting better by the hour 🙂

Posted by Chera Marius on Friday, June 10, 2016

Nu locui in trecut, nu visa la viitor, concentreaza-ti mintea pe momentul prezent!

Posted by Chera Marius on Wednesday, May 25, 2016

#tbt Arnold Classic 2015🔶 Follow my road to Mr.Olympia Amateur 2016: Chera Marius Ilie

Posted by Chera Marius on Friday, April 15, 2016

I will bring this year a better version of Chera Marius Ilie! 💪⚪Follow my road to Mr.Olympia Amateur 2016.

Posted by Chera Marius on Monday, March 28, 2016

⚪Follow my iron journey: Chera Marius Ilie

Posted by Chera Marius on Monday, February 15, 2016

striving for excellence …

Posted by Chera Marius on Monday, September 21, 2015

Wesley Vissers